facebook_pixel

Další kurzy

Máte pocit, že vám život proplouvá mezi prsty, aniž by se vám dostalo jakéhokoliv zpestření? Stereotypní rutina je tím nejnebezpečnějším atributem spokojeného životního stylu. V této rubrice nenajdete pouze „to, co se nikam nevešlo“. Naopak! Vybírat můžete ty nejzajímavější zážitkové kurzy, které zkrátka zaškatulkovat nelze pro jejich jedinečnost.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Je snad něco špatného na tom, udělat opravdovou radost sobě či blízkým?
Není! Rádi vám s tím pomůžeme.

Speciální zážitkové kurzy jsou přidávány po pečlivém přezkoumání dosažených kvalit, odbornosti a v neposlední řadě spokojenosti zákazníků. Díky takto nastavené strategii máte opravdu jistotu, že se svěřujete do rukou těch nejlepších. A jaké zážitkové kurzy vlastně nabízíme?

Adrenalinový zážitek: kurz přežití

Jestli chcete zjistit, co ve vás je, pak vítejte. Poslední dobou jsou mezi nejvyhledávanějšími zážitky ty, které vás naučí sebekontrole a smysluplnému uvažování v extrémních a rizikových situacích. Pod vedením zkušených profesionálů se naučíte např. přežívat na opuštěném ostrově. Ovládnete orientaci v lese a zjistíte, co dělat, když se v něm ztratíte. Vesměs se jedná o systematický návod, jaký je k vidění v úspěšných reality pořadech. Samozřejmě nechybí mnoho dalších fyzických aktivit, jimž v rámci kurzu budete podrobeni, a kurz první pomoci.

A co dál?

Kurzy jsou opravdu jedinečné a obecně je zde všechny popsat nelze. Život si můžete osladit např. na kurzech výroby čokolády. Pokud jste naopak vždy toužili stát se televizní hvězdou, pak možná využitejete naše moderátorské kurzy. A možná to bude něco úplně jiného. Ať kurz vybíráte pro sebe či jako dárek k narozeninám či vánocům, jistě nešlápnete vedle!