facebook_pixel

Další zážitkové kurzy

Máte pocit, že vám život proplouvá mezi prsty, aniž by se vám dostalo jakéhokoliv zpestření? Stereotypní rutina je tím nejnebezpečnějším atributem spokojeného životního stylu. Právě z těchto důvodů jsme vytvořili speciální rubriku, kde naleznete ty nejzajímavější zážitkové kurzy z vícero oblastí. Zážitkový kurz je kurzem, který vám do života přinese spoustu zajímavých informací a na druhou stranu vykouzlí úsměv na tváři.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Speciální zazitkove kurzy jsou přidávány po pečlivém přezkoumání dosažených kvalit, odbornosti a v neposlední řadě i spokojenosti zákazníků. Díky této nastavené strategii máte jednoznačnou jistotu, že se svěřujete do rukou těch nejlepších v zemi. A jaké zažitkové kurzy vůbec nabízíme? Pojďme se podívat na ty nejvyhledávanější a řekněme si k nim několik málo vět. Pevně věříme, že vás naše nabídka zaujme a stanete se pravidelnými návštěvníky našich stránek.

Zážitek kurz vaření steak

Asi jednou z nejvyhledávanějších oblastí se stává vařen a správná úprava masitých pokrmů. Od jara do podzimu se z nás stává nejen národ pivařů, ale i grilování. Právě proto jsme do svého repertoáru nemohli zapomenout vtěsnat oblíbený zážitkový kurz vaření, který vám otevře obzor a cestu k perfektní přípravě masa. Nenechte se před svými přáteli zahanbit a ukažte jim, že jste v přípravě flákoty masa prostě nejlepší. K tomu vám dopomůže námi vybraný zážitek kurz vaření.
Nejde jen o to se naučit správně maso připravit, ukrojit na požadovanou tloušťku, ale i vybrat. Všechny druhy masa se nehodí na gril a zároveň nestačí ho jen ukrojit a hodit na žulu. Zážitkový kurz vaření vám ukáže přesnou cestu od správného výběru až po finální konzumaci se skvěle vyváženými dipy a omáčky.

Adrenalinový zážitek kurz přežití

Hodně vyhledávaným segmentem se v posledních letech stává kurz prezitia advanced darceky a zazitky, které vás naučí sebekontrole a smysluplného uvažování v extrémně rizikových situacích. Pod vedením zkušených profesionálů se naučíte přežívat na opuštěném ostrově. Naučí vás orientaci v lese a co dělat, když se v něm ztratíte. Ve směs se jedná o systematický návod, jaký je k vidění v úspěšných reality pořadech. Samozřejmě nechybí ani kurz horolezectví a darceky a zazitky.

Kurz první pomoci

Asi jednou z nejdůležitějších dovedností člověka je schopnost poskytnout raněnému první pomoc. V otázce zdraví člověka jsou v takových chvílích rozhodující doslova vteřiny. Není čas se rozmýšlet nad vlastními potřebami nebo odhodláním. Kurz první pomoci vás naučí základy důležitého nakládání s nejrůznějšími zraněními. Jak hýbat s člověkem, když má poraněnou páteř, co dělat, pokud raněný upadne do bezvědomí. Tento zazitkovy kurz se zkrátka vyplatí absolvovat.

Kurz zážitkové pedagogiky

Zážitková pedagogika kurzy jsou skvělým řešením, jak cíleně rozvinout své schopnosti k uplatnění pro jednotlivce i celé týmy. Získáte potřebné vědomosti a další inspiraci, jak formou her a zážitků své svěřence naučit a vštípit jim další důležité vědomosti. Je těžké vést výuku tak, aby se člověk u toho bavil a navíc si do života odnesl cenné a zároveň uplatnitelné vědomosti. Právě k tomuto účelu slouží kurz zážitkové pedagogiky.
Udělejte si na malý moment čas a nalezněte si své zazitkove kurzy, které vás ve skutečnosti zajímají. Každou chvíli je pravidelně obměňujeme a vytváříme tak doslova nevyčerpatelnou studnici skvělých nápadů, jak se zabavit a navíc načerpat notnou dávku cenných informací, které lze využít k vlastnímu prospěchu nebo ke sdílení s ostatními.