Jarní depresi zná každý z nás!

Sluníčko krásně hřeje a přímo vybízí k venkovním procházkám.

Ale vy se nemůžeme zbavit ospalosti a nechuti cokoli dělat... Všechno vás obtěžuje a nemáte náladu s nikým mluvit!

Víme, jak na tento problém vyzrát!

Stips.cz vám přináší kombinace aktivních a relaxačních zážitků, které vás nabijí energií. Získejte zpět chuť do života a poznejte něco nového.

Pro dámy:

Basic package pro něžné pohlaví začíná projížďkou v okolí Karlštejna, který můžete pozorovat z koňského sedla. Představte si tu romantiku! Kůň pozvolna vykračuje, když se chcete rozhlížet kolem... Pobídněte ho do cvalu pro trochu radosti z pohybu... Budete se cítit příjemně a volně - protože koně lidem rozumí.

Až skončíte, zajděte na kompletní anticelulitidní masáž se zázvorovým zábalem. Masáž vám dopřeje tolik očekávanou relaxaci, ale zároveň pracuje na formování vaší postavy. Není tohle sen každé ženy?

Advanced package pro ženy neurazí žádnou dobrodružku, která miluje akci a vzrušení. Potřebujete po zimě trochu rozproudit krev? Není nic jednoduššího! Co takhle nespoutaná jízda na vodním skútru? Načerpejte novou sílu z vodní masy kolem vás.

A samozřejmě pro vás máme nachystaného něco speciálního na závěr! Speciální pedikúru, kterou vám provedou rybičky Garra Rufa. Tyhle rybičky oždíbou odumřelou kůži na nohách, které zanechají hebké a jemné.

Pro pány:

I muži si někdy potřebují odpočinout od každodenního hektického stresu. Proto bychom jim rádi představili tři zážitky, které jim zaručeně pomohou upustit páru!

Pokud vám v práci chybí vzrušení, rozhodně si nenechte ujít adrenalinovou jízdu v závodní buggy. Nadupaná buggy vám při zběsilé jízdě terénem určitě zvedne krevní tlak!

Pak tu máme stres. Útočí na nás všude a někdy je skutečně těžké se vymanit z jeho spárů. Znáte ty situace, kdy byste nejradši rozšlapali mobil a hodili televizi proti zdi? Navštivte antistresovou místnost plnou nábytku a vybavení, kterou můžete rozmlátit "do mrtě". Po čtvrt hodině této terapie nebudete vědět, co vás před příchodem trápilo.

A na závěr si dopřejte trochu relaxace. Hloubková masáž pro odstranění svalové bolesti srovná tělo, které je zatíženo každodenní rutinou. Očekávejte skutečně důkladnou masáž. Budete odcházet lehčí, vzpřímenější a v dobrém rozmaru.

Pro rodiny:

Pokud vy sami potřebujete relax, ale máte na krku hyperaktivní ratolesti, zvažte návštěvu aquaparku! Děti mohou dovádět na vodních atrakcích, zatímco vy si můžete užít klidu v relaxačních zónách, naložit se do vířivky nebo zkusit saunu. Pravděpodobně budete na konci dne unaveni, ale alespoň vaše děti padnou do peřin a budou spát... Jako když je do vody hodí ;).