facebook_pixel

Co dělat nebo kam jít na Valentýna?

Marta Kratochvílová

Co dělat na svatého Valentýna? Co darovat svému protějšku? Kam vzít svou přítelkyni nebo přítele? Tyhle a další otázky většina z nás už před svátkem zamilovaných nepochybně řešila. Někdy je skutečně složité dobrat se uspokojivých odpovědí, protože každý rok musíte přijít s něčím novým. Pokud ovšem nemáte svou zaběhnutou tradici, která vám oběma dodává dostatek romantiky.

Dárky jako jsou rozkošný plyšák, květina, pořádná bonboniéra, šperky, básnička či večeře při svíčkách jsou sice osvědčená valentýnská klasika, ale při dnešních možnostech byl se mělo jednat spíše o jakýsi „doplněk“ toho, co jste pro partnera či partnerku vymysleli jako dárek hlavní.

Kde ale vzít originální valentýnský dárek s přesahem, který utkví v paměti a bude se na něj vždycky hezky vzpomínat? Mám pár tipů, o které se s vámi rádi podělíme. A jejich společným znakem bude právě to nejdůležitější: někam spolu jít a něco spolu podniknout na svátek Svatého Valentýna.

co dělat nebo kam jít na Valentýna

Uvolněte se, zbavte se pochyb a nebojte se zkoušet na Valentýna nové věci

Hodně populárním dárkem, kterým se lidé obdarovávají v den svatého Valentýna, je samozřejmě milovaná čokoláda. Bonboniéry, ideálně ve tvaru srdce, jsou symbolem svátku svatého Valentýna pro mnohé zamilované po celém světě. Zatímco kořeny Valentýna sahají až do dob římské říše, dárky v podobě cukrovinek jsou až nedávným trendem.

Je to proto, že má čokoláda údajně afrodiziakální účinky, nebo proto, že výrobci cukrovinek našli mezeru, jak mít dobré tržby v období mezi Vánocemi a Velikonocemi? Tak jako tak čokoláda ke svátku zamilovaných už neodmyslitelně patří.

Teď si představme, že máme nádhernou bonboniéru plnou lahodných čokoládových bonbonů a k tomu třeba pěknou kytičku (ano, tenhle tip je myšlen spíše pro pány, ale nebojte se, dostaneme se i k vám, dámy). Jistě hezké dárky, které by například ve spojení se společnou večeří jistě udělaly radost, ale nejedná se o nic výjimečného ani originálního. Stačí však malinká změna a všechno je jinak!

co dělat nebo kam jít na Valentýna

Radíme přeci co dělat a kam jít na Valentýna, ne? Spojte předání tradičních dárků s netradičním oznámením, že svou společnou romantickou večeři podniknete při vyhlídkové plavbě po Vltavě. Vše získává rázem zcela nový nádech a můžeme vám zaručit, že uděláte opravdovou radost. A navíc získáte neocenitelné společné valentýnské romantické vzpomínky, které vám už nikdy nikdo a nic nevezme!

Dělá se jednomu z vás na lodích špatně od žaludku? Nevadí. Večeře v klasické restauraci při svíčkách poslouží jako skvělé zakončení společně stráveného dne plného romantiky a předcházet jí může třeba vždy úspěšný vyhlídkový let balonem. Nahoře v oblacích si můžete připomenout, jak moc se máte rádi.

Zážitky dávají společným chvílím onen důležitý přesah, sílu usadit se v paměti a už tam zůstat, upevnit váš vztah. Právě proto jsou ideálními originálními dárky, které dodají svátku zamilovaných šmrnc. Takže ptáte-li se co dělat na Valentýna nebo kam jít na Valentýna, odpovědi naleznete v zážitcích.

co dělat nebo kam jít na Valentýna

A nyní ta slíbená rada pro dámy. Ne všichni muži ocení romantiku tak, jako ji oceňujete vy. Vy mu ale přeci chcete udělat svým Valentýnským dárkem upřímnou a nepředstíranou radost. Ke klasickým dárkům, jako je nová pánský parfém, o kterém mu oznámíte, že se vám z něj vaří krev, láhvi ušlechtilého nápoje, o kterém víte, že jej miluje, nebo třeba vy s novém sexy prádélku, lákající jej do ložnice laškovnými pohyby, můžete přidat zážitek podle jeho gusta.

Můžete mu už předem říci třeba: „Minulý rok jsi to zařídil moc hezky a moc jsem si Valentýna užila, ale když jsem si letos lámala hlavu s tím, co dělat a kam jít na Valentýna, rozhodla jsem se, že budeme dělat něco, co tě opravdu baví a dělá ti radost. No a s těmito slovy mu můžete předat voucher třeba na zážitkovou střelbu a rovnou tak spolu zažijete něco nového. Navíc řada pánů považuje ženu se zbraní za velice sexy záležitost. 😉

Pokud ten váš na zbraně moc není a jako dárek na Valentýna ocení spíše projížďku v nadupaném a luxusním supersportu, tak i takové zážitky jsou snadno k nalezení! Pokud máte silná auta ráda i vy, je vymalováno a hned víte, kam jít a co dělat na Valentýna. Možností je mnoho. Jízda v obrněném transportéru či tanku.

co dělat nebo kam jít na Valentýna

Co dělat nebo kam jít na Valentýna můžete vymýšlet i spolu, ne?

Společný valentýnský zážitek však nemusí být nutně překvapení, ne? Můžete si vybrat společně, kam na Valentýna půjdete a co budete dělat, a jelikož zvolený zážitek bude odpovídat vkusu váš obou, bude výsledný prožitek o to silnější a vzpomínky krásnější. Máme pro vás připravený malý výběr úspěšných zážitků pro dva, mezi kterými si vyberete to pravé valentýnské pro vás.

Společný indoor surfing (surfování na umělé vlně), simulátor volného pádu, tandemový paragliding a další a další. Jako zážitek pro dva zamilované však může pro dobrodružné duše posloužit třeba i klasická či venkovní úniková hra. Existují například i venkovní únikové hry spojené s pitím piva či vína a plněním hlavolamů a úkolů. Na konci takových her už bývá opravdu veselo. 😉

co dělat nebo kam jít na Valentýna

Ve dvou můžete absolvovat i pěkný pobyt, ačkoli tam to nemusí vždy vyjít přímo na Valentýna. Ovšem dárek si můžete v den svátku zamilovaných předat a ačkoli si pobyt užijete až později, bude to stále valentýnský dárek. Totéž platí o různých wellness zážitcích, který je na výběr požehnaně. Což takhle společně absolvovat pivní lázeň s neomezenou konzumací piva a přidat k tomu pak ještě profesionální uvolňující masáž? To už jsou sakra příjemně strávené chvilky, ne?

Věřte nebo ne, jsou i páry, které si spolu ze všeho nejvíce užily vojenský výcvik či dobrou hru ve virtuální realitě. Při obojím prožily hromadu dobrodružství, zábavy a měly hned co vyprávět přátelům a především měly na co vzpomínat. I tyhle zážitky najdete v naší nabídce, kdyby vás to zajímalo. 😉 K jejich nalezení můžete využít například hledáček ve vrchní části webu.

co dělat nebo kam jít na Valentýna

A co dělat na Valentýna nebo kam jít, když nikoho nemám?

Kdo říká, že tento krásný svátek se musí slavit ve dvou? Proč si Valentýn neužít sám/a nebo prostě jen s přáteli? Zajděte na bazén, do sauny, na masáž nebo do lázní, nechte se hýčkat a užijte si, že se o vás někdo stará. Případně vyzkoušejte nějakou novou únikovou hru nebo hry ve virtuální realitě (vlastně si můžete kterýkoli z výše uvedených zážitků vychutnat s přáteli stejně dobře jako s partnerem :-D).

Nebo si prostě jen lehněte do postele, pusťte si hezký film a relaxujte. Spořádejte u toho třeba kyblík zmrzliny či bonboniéru a pamatujte na to, že někde tam venku chodí ten pravý či ta pravá a již brzy si vás najde. Nebo si přeci jen nadělte dámskou či pánskou jízdu. Pak bude jasné, co dělat nebo kam jít na Valentýna. Do klubu, hospůdky atd.

Valentýn má být přeci o lásce a láska má mnoho podob. Milovat můžete své rodiče, své přátele… Tak na to myslete a opovažte se tento krásný svátek strávit zkroušení a v depresích! Učiňte Valentýn 2021 a kterýkoli další veselým, prostoupeným zábavou a láskou, zkrátka takovým, abyste na něj rádi vzpomínali.

Valentýnská inspirace od Stips.cz:

vecerni plavba po vltave z naplavky

HODINOVÁ PLAVBA VEČERNÍ PRAHOU PRO 2 OSOBY

Kde jinde to hýří romantikou víc než na příjemné vyjížďce lodí? Vlny rozproudí atmosféru a na tu správnou notu vás naladí nasvícené budovy, které se elegantně tyčí nad hladinou řeky.

700 Kč

pivni lazne valentynske

PIVNÍ LÁZEŇ PRO 2 OSOBY

Chcete zkusit trošku jinou romantiku? Užijte si pivní koupel v centru Prahy. V pivních lázních Bernard na Vás čeká ideální odpočinková atmosféra a v ceně zážitku je i neomezená konzumace piva.

od 2590 Kč

vecere na vltave v praze

ROMANTICKÁ VEČEŘE NA VLTAVĚ PRO 2 OSOBY

Tříchodové menu, skvělé pití a klidná plavba po Vltavě v doprovodu nasvícených majestátních budov historické Prahy. Jedinečná večeře na Vltavě je správnou volbou pro speciální okamžiky s vašimi nejbližšími.

4980 Kč

Okomentovat