Projížďka v BVP s paintballovou bitvou pro čtyři v Milovicích
- 4.9
- 18 Hodnocení
- 32
- Středočeský kraj, Milovice, Jiřická ulice 28923 (Nymburk)
Jako z válečných deníků…
Čeká vás den jako vystřižený z válečných dob. Půlhodinová jízda v obrněném transportéru, který nese název BVP 1 a historii sovětských vojsk, se nezalekne ani vody. Přebrodit se na druhý břeh pro něj není problém. Otrlý řidič se nebojí tento stroj prohnat náročným terénem, stejně jako vodní hladinou. Až vaše spanilá jízda dojde do svého cíle, čeká na vás kombinéza a výzbroj. Paintballová bitva v lese se postará o akční bitvu nabitou adrenalinem a napětím, zda není přítel za rohem. Týmová spolupráce, vybroušená strategie a pořádná míra odhodlání. To jsou předpoklady ke zneškodnění nepřítele dříve, než překvapí a porazí on vás. Buďte tedy ve střehu!
Video:
Průběh zážitku:
Po jízdě v transportéru a paintballové bitvě, ve které máte k vítězství, kromě dobré strategie a týmu, k dispozici také 200 kuliček, vás čeká prohlídka vojenského vybavení. Na vlastní oči uvidíte vojenskou techniku a původní vybavení sovětské armády. Například nosič raket. Tento zážitek vám zajistí adrenalin, vzrušení i husí kůži!
Lokalita:
- Středočeský kraj, Milovice, Jiřická ulice 28923 (Nymburk)
Zážitek obsahuje:
- Pro čtyři osoby
- 30 minut jízdy v pancéřovém vozidle BVP 1
- Vybavení a 4x200 kuliček na paintball
- Služby instruktora
- Prohlídku vozového parku a bojové techniky
Zážitek neobsahuje:
- Stravu a odvoz na místo konání zážitku
Sezóna:
- Celoročně
Počasí:
- Nemá vliv
Diváci:
- Diváci nemají do areálu přístup
Zdravotní stav:
- Nedoporučujeme pro lidi s handikepem
Poznámka:
- Minimální věk 18 let
- Je zakázána před a během akce konzumace alkoholu a jiných látek
- Je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla a pokyny instruktorů
- V případě nerespektování výše uvedených pravidel si poskytovatel služby vyhrazuje právo u některých účastníků akci ukončit
Jazyk:
- Čeština
- Angličtina
- Němčina
Offroad Action s.r.o. (04012372)
Středočeský kraj, Milovice, Jiřická ulice 28923 (Nymburk)Veřejná informace
Hodnocení zážitku
-
J
Jakub
18.08.2025Jízda v transportéru byla nezapomenutelná, jen paintballové hřiště by mohlo být rozlehlejší. Jinak organizace i instruktoři výborní a vše běželo hladce.
-
P
Pavel
16.10.2024Husty spojeni, nejdriv tankovy zazitek v BVP a pak rovnou paintballova prestrelka. Adrenalin od zacatku do konce.
-
M
Michal
25.09.2020Nezapomenutelná kombinace adrenalinu a taktiky! Jízda v obrněném transportéru BVP a následná paintballová bitva byla dokonalým zážitkem pro každého, kdo miluje akční zábavu a vojenskou atmosféru.
-
F
Filip
08.05.2020Skvělý týmový zážitek, plný adrenalinu a zábavy. Vynikající akce pro partu přátel!
-
A
Aneta
18.10.2019Fantastická jízda v BVP, která nás naprosto nadchla! A následná paintballová bitva přidala skvělý adrenalinový zážitek. Ideální pro akční skupinu přátel, kteří milují výzvy a taktiku.
-
J
Jakub
31.07.2019Neuvěřitelný zážitek! Kombinace jízdy v BVP a následné paintballové bitvy byla plná adrenalinu a zábavy. Skvělá organizace a akční atmosféra udělaly z tohoto dne opravdu nezapomenutelný zážitek. Doporučuji všem milovníkům vojenských aktivit!
-
R
Radim T.
03.07.2019všichni jsme byli nadšený, super zábava pro pořádný chlapy
-
D
Dita Chramostová
04.06.2019naše první zkušenost s paintballem. Jízda BVPčkem byl skvělej bonus! Odteď chceme chodit minimálně jeden víkend v měsíci na paintball:)
Často kladené dotazy
- Co všechno je v balíčku – dostanu masku, overal a kuličky?
- Co je MagFed paintball a proč stojí víc?
- Jaká vozidla si můžu vyzkoušet?
- Potřebuji řidičák na všechny auto-moto zážitky?
- Jsem úplný začátečník. Pustíte mě za volant supersportu?
- Můžu si sebou vzít spolujezdce nebo fanoušky?
- Jak je to s bezpečností a pojištěním?
- Jezdí se celoročně?
- Jaké typy tanků a obrněných vozidel si můžu vyzkoušet?
- Potřebuji řidičský průkaz k řízení tanku?
- Kde se tank jezdí?
- Jak dlouho program trvá a jak dlouhá je samotná jízda?
- Jaké adrenalinové zážitky vůbec máte?
- Jak je to se zdravotní bezpečností?
- Dá se adrenalinový zážitek absolvovat v zimě?
- Co si vzít na sebe?