Mezinárodní den proti dietám (6.5.) je tady!

Konečně svátek, který stojí za to :). Diety ze zdravotních důvodů mají smysl a opodstatnění, ale ty ostatní? Náš tým obdivuje přirozenou ženskou krásu všech tvarů a velikostí. S ženou, která se nebojí pořádně najíst, je mnohem více zábavy :).

Následující gastronomické zážitky jsou cenovými hity a naše bestsellery!

Zažijte něco zajímavého - a ještě se u toho dobře najezte :)

Romantika pro dva s něčím extra

Pokud chcete překvapit svou lásku něčím speciálním, doporučujeme Romantickou večeři na Vltavě pro dva Gold.

Plavba noční Prahou je sama o sobě velmi intimní a romantická, ale pokud si dopřejete trochu luxusu, stane se z toho výjimečný moment. Budete usazeni ve špičce lodi, která skýtá skutečně panoramatický výhled na tu historickou nádheru - Pražský Hrad, Malá Strana, Karlův Most...

Začněte sklenkou vína, zatímco pianista bude hrát romantické melodie. Máte tři hodiny, takže není kam spěchat... Pak už vás čeká tříchodové gurmánské menu které reprezentuje dobroty světové kuchyně.

Romantická plavba je skutečně vyjimečný zážitek, který byste měli sdílet s někým, kdo pro vás hodně znamená.

K dobrému jídlo dobré pivo

Další z nabídky gastronomických zážitků ocení zvláště ti, kteří si potrpí na kvalitní české pivo. Vaření piva v rodinném pivovaru!

Areál Dědkův Mlýn je zasazen v krásné středočeské přírodě. V pivovaru absolvujete klasickou exkurzi a degustaci, ale navíc si sami zkusíte pivo vyrobit! Můžete se celý den těšit z přítomnosti sládka, který prokáže, že láska k řemeslu je nejdůležitější krok ke správnému výsledku.

Po exkurzi budete zavedeni do zahrady, kde můžete do sytosti konzumovat pivo a zakousnout klasické pivní dobroty - grilované maso, sýry, uzené... Okolí samotného mlýna je skvělým prostředím pro procházky, takže s sebou můžete vzít celou rodinu.

Trocha exotiky na závěr

Pokud byste si rádi dopřáli nevšední zážitek s ochutnávkou jiné kultury, pak byste měli Zažít Vietnam se Sapatrip!

Obchodní centrum Sapa je pražským kouskem Asie. Asijské kulturní a obchodní centrum je plné obchůdků, nabídek služeb a restaurací.

K tomuto zážitku dostanete průvodce, který vám vysvětlí spoustu důležitých detailů o běžném životě Vietnamců - a 3 hodiny utečou jako voda. Ochutnáte pravou vietnamskou kuchyni, exotické ovoce a tradiční dezerty. Konec prohlídky vás zavede do buddhistického chrámu.

Pokud vás tato nabídka neoslovila, nahlédněte do naší gastronomické sekce! Zážitky udělají váš život zajímavějším a bohatším... A skvělé jídlo vás udělá spokojeným a šťastným :).