Sportovní vozy jsou snem každého závodníka a není divu, že spousta lidí touží po tom, aby si mohli jízdu v nich vyzkoušet. My pro vás máme přehled těch nejlepších supersportů, které díky nám může řídit každý držitel řidičského průkazu.

Podívejte se s námi, které vozidlo je tím ideálním pro vás či vaše blízké a vyrazte na úchvatnou projížďku!

Ferrari 458

Ferrari patří mezi luxusními vozy mezi absolutní špičku a vy máte tu příležitost si užít jízdu s modelem 458 Italia! Tohle elegantní vozidlo není radno podceňovat. Z 0 na 100 se dostane už za 3,3 sekundy! Jak si tedy tento supersport užít?

S námi to není žádný problém. Kromě instruktáže se i 10 minut projedete s tímto speciálem. Vozidlo si vyzkoušíte za běžného provozu, a to po trase, která vás vezme přes dálnici, ale také okresní silnice.

Kde?
Jízdy probíhají v Praze, Brně, Olomouci a Ostravě.

Za kolik?
Naše akční cena je 1580 Kč za celý balíček. Detaily najdete zde. Aktuálně vám můžeme nabídnout jízdu tímto vozem za nejnižší cenu na českém trhu!

Mustang GT

Pro milovníky nadupaných amerik je tu Ford Mustang GT. Tahle řvoucí bestie je snem každého závodníka. Z 0 na 100 za fascinujících 5 sekund. Kromě koně ve znaku jich budete kočírovat rovnou 430!

Mustang GT nabídne hned 20 minut nezapomenutelné jízdy, kdy ostatním ukážete, kdo je králem silnic.

Kde?
Jízdy probíhají v Olomouci a Přerově.

Za kolik?
Momentálně nabízíme společně s jinými poskytovateli tu nejnižší cenu na trhu, tedy 1590 Kč. Pakliže se rozhodnete pro náš balíček (neboť vám nabídneme tu nejlepší péči a rychlé vyřízení), tak více informací najdete zde.

Lamborghini Gallardo

Tak tohle je naprostá lahůdka. Lamborghini Gallardo je jedním z nejobdivovanějších supersportů mezi motoristy a vy máte tu možnost se v něm projet. Celých 10 minut s vozidlem, které dosahuje rychlosti až 325 km/h.

Kde?
Jízdy probíhají v Praze, Brně, Olomouci a Ostravě.

Za kolik?
Momentálně nabízíme společně s jinými poskytovateli tu nejnižší cenu na trhu, tedy 1490 Kč. Pokud chcete sobě či někomu blízkému udělat radost, tak pro více detailů se podívejte zde.

Mustang GT Shelby

Mustang patří mezi velmi výkonné supersporty. Tento zážitek je určen všem milovníkům rychlých aut, neboť si jej lze domluvit na mnoha místech v České republice a věřte nám, že oněch 15 minut s touto „Beast“ se vám doslova vryje do paměti. Navíc s sebou můžete vzít až 3 spolujezdce v ceně zážitku.

Kde?
Jízdy probíhají v Praze, Ústí nad Labem, Plzni, Ostravě, Liberci, Hradci Králové a Brně.

Za kolik?
V tomto ohledu máme na českém trhu naprosto exkluzivní cenu, která činí 1490 Kč! Více zde.

Chevrolet Camaro 3.6

Další z řady americký „muscle car“. Chevrolet Camaro je naprosto charakteristickým vozem, který znají i příznivci akčních filmů ze série Transformers. Celých 40 minut jízdy si můžete vyzkoušet s tímto vozem, a to za doslova šokující cenu.

Kde?
Jízdy lze domluvit v Praze, Plzni, Ústí nad Labem, Ostravě, Liberci, Hradci Králové a Brně.

Za kolik?
Na trhu s touto cenou nemáme konkurenci. Tak si pojď vyzkoušet Chevrolet Camaro za nádherných 2599 Kč. Více informací o Camaru zde.

Ford Mustang 2014

Parádních 15 minut projížďky můžete zažít s Fordem Mustangem z roku 2014. A věřte, že při průjezdu městem z vás nikdo nespustí oči!

Kde?
Jízdy lze domluvit v Praze, Plzni, Ústí nad Labem, Ostravě, Liberci, Hradci Králové a Brně.

Za kolik?
Aktuálně máme akční nabídku za skvělých 999 Kč a podařilo se ji překonat pouze jednomu z našich konkurentů. Rozdíl je však zanedbatelný a jízdu Mustangem rozhodně musíme doporučit každému závodníkovi.

Dodge Challenger 2016

Jak vidno už z fotografií, tak Dodge Challenger z roku 2016 je naprosto nádherným vozidlem s doslova zabijáckým výkonem. Z 0 na 100 se dostane za pouhých 5 vteřin a vy nebudete stačit zírat na tu sílu.

Kde?
Jízdy lze domluvit v Praze, Plzni, Ústí nad Labem, Ostravě, Liberci, Hradci Králové a Brně.

Za kolik?
Za parádních 1599 Kč. Naše cena je srovnatelná s konkurencí, ale nabízí mnoho míst, kde se s vozidlem projet! Více informací o zážitku najdete zde.

Porsche Boxster

Skvělých 15 minut si můžete užít s vozem Porsche Boxster, které nabízí v rámci této doby 4 kola na závodnickém okruhu v Hradci Králové. Jak by se vám líbilo vyzkoušet 265 koní pod kapotou?

Kde?
Jízdy jsou možné pouze v Hradci Králové.

Za kolik?
Jízdu s Porsche máme za skvělých 1890 Kč. Jsme jedni z mála, kteří vám mohou tento zážitek vůbec zprostředkovat. Pro více informací se mrkněte zde.

Kromě vybraných vozidel toho nabízíme mnohem více. Navíc každý ze zážitků obsahuje i další varianty, kdy se kupříkladu protahuje doba jízdy s vybraným vozem. Stačí se mrknout na naši celou nabídku a vybrat si zde!