Věděli jste, že děti stráví u počítače v průměru 6 hodin denně? Jak je motivovat k pobytu venku a pohybu?

Život se skládá z momentů, které nám vykouzlily úsměv na tváři. Situace, které jsou nad běžnou rutinu. Společné zážitky a šťastné emoce, které sdílíme se svými nejbližšími. Dny, které vystupují nad těmi ostatními. Ty jsou kořením života.

Darujte svým dětem zážitek, který se stane radostnou vzpomínkou. Ne technologii, která jim zkazí oči. Jak ale udělat dětem radost a zároveň je motivovat k pobytu venku a pohybu? Na den dětí, i po celý rok.

Kdo najde poklad jako první?

Bylo už vašim ratolestem 8 let? Vydejte se s celou rodinou na honbu za pokladem na elektrokoloběžce! Strávíte společný čas venku, tváří v tvář, ne přes chatové okénko. Vaše děti navíc zapracují na svém strategickém myšlení, a to zábavnou formou. Budou se učit, aniž by si to uvědomovaly. Protáhnou své tělo, zapracují na fyzičce a zlepší schopnost rovnováhy a koordinace těla. A vy společně s nimi, což není po spousta hodinách v práci vůbec na škodu! :)

Vzít je můžete také na projížďku po pražských klášterech – načerpáte informace z poutavého výkladu a ještě se vyblbnete na segwayi.

Vesmírné dobrodružství nebo tajemný lektvar?

Máte doma rozumného školáka, který oslavil 10. narozeniny? Vydejte se na společné dobrodružství! Tato úniková hra sice neprobíhá venku, avšak rozvíjí strategické myšlení, schopnost spolupráce a ochoty nechat si poradit či pomoci v nouzi. Bude se jim to hodit!

Navštivte únikovku ve vesmíru nebo změřte své síly s čarodějnicí.

Adrenalin, který vykouzlí úsměv na tváři i tomu nejzatvrzelejšímu puberťákovi!

Rádi byste zaujali vašeho, ne vždy dobře naladěného, teenagera? Darujte mu adrenalinový zážitek, který mu rozproudí krev v žilách. Simulátor volného pádu se sílou hurikánu o rychlosti až 270 km/h! To je zážitek, na který jen tak nezapomene. Pokud máte dostatek odvahy, můžete se vstříc větru vydat společně a utužit váš vztah. Pro více informací klikněte ZDE.

Akční den plný zábavy pro celou rodinu, to je paintball!

Paintball pro děti je šetrnější a bezpečnější než klasický paintball. Je navržen speciálně pro děti a teenagery, včetně těch nejmenších. Nudit se u něj nebude ani dospělý. Za touto zábavou se můžete vydat celá rodina společně! Paintball je hra, která vaše děti zabaví a rozpohybuje. Během boje s protivníkem, se naučí spolupracovat a držet se odsouhlasené strategie. Také udělat kompromis, bez kterého se v životě určitě neobejdou… :)

Továrna na čokoládu

Hledáte něco pro milovníky čokolády? Vydejte se společně na kurz výroby čokolády a vytvořte si kombinaci, která způsobí explozi vašich chuťových buněk. Budete odcházet oblaženi touto kakaovou pochoutkou. Tu svou dokonalou si odnesete s sebou domů. Tak schválně, jak dlouho vám vydrží?

Vodní království, vlny, surf a vy

Vezměte své děti surfovat! V indoor surf areně v Praze můžete společně zažít sílu oceánu a ovládnout vlny, aniž byste překročili hranice naší republiky. Trenažer surfingu je skvělý způsob, jak tomuto sportu přijít na kloub. Až vaše děti vyrostou a vydají se naproti skutečným vlnám a síle oceánu, budou připraveni. Na trenažeru se naučí správné držení a koordinaci těla i rovnováhu.