Sestavili jsme seznam exkluzivních workshopů od výroby osobních prstenů, míchání vůní na míru až po proniknutí do světa whisky. Můžete získat poznatky od mistrů svého řemesla, během celého zážitku se vám bude věnovat pozornost a poradenství a jako cenný bonus budete odcházet s vlastnoručně vyrobeným kouskem.

Chcete vyzkoušet:

  1. Tvorba vlastního parfému
  2. Výroba vlastních šperků
  3. Namíchat si vlastní whisky
  4. Výroba čokolády
  5. Vázání kytic
  6. Výroba svíček

Tvorba vlastního parfému v Perfumed Prague

Na workshopu Parfémovaná Praha má hlavní slovo vaše intuice. Vychutnejte si celý proces, který vyvrcholí odhalením vaší vlastní vůně, elegantně zabalené do na míru vyrobeného flakonu ozdobeného osobní etiketou. Ponořte se do umění čichového požitku a odejděte s jedinečně vytvořenou vůní, která odráží vaši individualitu.

Výroba vlastních šperků: Dílna Jana Vlasáka

V dílně Jana si můžete vybrat z různých lekcí. Ať už se jedná o práci s kovem (titan, stříbro) nebo zvládnutí šperkových technik (lití pomocí pískové formy), ponořte se do praktické cesty. Seznamte se zblízka s celou řadou brusných nástrojů (pilky, pilníků, pásové brusky) a využijte jedinečnou příležitost je nejen držet, ale i zručně ovládat, když budete realizovat svou uměleckou vizi.

Namíchat si vlastní whisky: The Blend

Na setkání The Blend se vám otevře fascinující svět skotské whisky. Vyzkoušíte si unikátní řemeslo míchání whisky a připravíte si jeden vzorek vlastního blendu pro své potěšení. Prohloubíte si znalosti o výrobě a historii věhlasné skotské blended a singlemalt whisky a také se dozvíte mnoho zajímavostí a novinek od skutečného odborníka.

Výroba čokolády: ChocoTopia

Vydejte se na cestu od sametového doteku prvotřídního kakaa až po sladkou symfonii chutí, kde si nejen vychutnáte tu nejlepší čokoládu, ale také se sami stanete mistry tohoto řemesla. Na workhopu zijistite jak připravit jednoduše čokoládové bonbony či čokoládové figurky. Kromě toho Vám sdělí tipy a triky jak získat dokonalý lesk čokolády a co udělat, aby se čokoládové pralinky hladce vyklopily z pralinkové formy.

Vázání kytic

Tento workshop je pohlcující zážitek, který má probudit vaši květinovou kreativitu. Dozvite se o technice vázání, estetických principech a kde muzete čerpat informace a floristické nápady. Naučíte se šikmému řezu, vazby do spirály i jak udělat pevný úvazek. Pod dohledem zkušené floristky si zhotovíte svou dárkovou kytici, kterou si vezmete domů.

Výroba svíček

Na tomto workshopu se ponořte do kouzelného světa výroby svíček. Naučíte se umění výroby krásných svíček, od výběru vůní až po tvarování jedinečných tvarů. Podívejte se na tento kurz, kde si vyzkoušíte praktické dovednosti, a rozjasněte svůj prostor hřejivým teplem vlastnoručně vyrobených svíček.


Další inspirace: