Nabízí se vám ohromná šance zažít v plné míře skvělý pocit a radost z volného pádu. Chcete-li spadnout do propasti, nemusíte si nasazovat padák, zvednout se do výšky tisíců metrů a třást se strachy před poklopem letadla. Stačí si objednat zážitkový dárek pád v simulátoru volného pádu. Ne všichni jsou obeznámeni s takovou neobvyklou zábavou.

Vertikální aerodynamický tunel je skutečnou atrakcí! Je to simulátor volného letu, nekonečný pád do propasti. Zvláštností letu je to, že nespadnete a otáčíte se s proudem vzduchu. Jedná se o bezvadnou příležitost pro ty, kteří chtějí s padákem skočit, ale bojí se!

Je vzduchová linka bezpečná?

Pád v simulátoru volného pádu pomáhá zažít všechny pocity letu! Tato extrémní zábava je naprosto bezpečná. Mnoho parašutistů se naučí, jak zacházet se vzduchem během pádu. V zóně letu mají všechny stěny měkké čalounění, nejsou tam žádné pevné předměty, speciální ochranná síť zmírňuje pád. Nedaleko je vždy zkušený instruktor, který řídí let každou minutu. Takže jde naprosto o bezpečnou atrakci!

Maximální rychlost vzduchu je 270 km / h

Odborníky doporučena celková délka letů pro dívku max. 5 minut, pro muže 5-10 minut. Při výběru času je třeba vzít v úvahu vaši připravenost: pro úplnost pocitů 10 minut - maximum! V zahraničí se deset minut zábavy změní v docela těžký sport.

Větrný tunel

Jaká jsou pravidla vzduchového potrubí?

  • Samozřejmě se nedoporučuje jíst před letem!
  • Volný pád není možný bez přilby.
  • Hlavní věc během letu je uvolnění, pak bude dýchání stabilní.
  • Pokud máte vážná onemocnění spojená s páteří, nedávné dislokace, onemocnění srdce a těhotenství, není pro vás tato atrakce vhodná.

Dokonce i děti (od 5 let) mohou létat ve vzduchu, ale v doprovodu s osobou starší 18 let.

Jak je patrné, nemusíte být sportovec, parašutista nebo pilot, abyste si užili tento jedinečný zážitek.