facebook_pixel

Army

Vojenské hry dnes lákají hlavně proto, že již nemáme povinnou brannou povinnost. Mnozí z nás chtěli být v dětství vojákem, psovodem, vojenským lékařem nebo řidičem tanku. Nikdy není pozdě splnit si dětské sny a přání! Proč sedět u PC her, když máte možnost vyzkoušet si vše na vlastní kůži? Ukažte, že se nebojíte!

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Každý den rozdáváme slevy na vybranou kategorii zážitků!

FANOUŠCI ARMY, ZBYSTŘETE!

V této kategorii můžete vybírat z různorodých zážitků s army tematikou, jako je například armádní výcvik či střelba z nadupaných armádních zbraní. Pokud máte doma nadšence nebo válečného veterána, v této kateforii si jistě vyberete. Ovšem pozor: jízdy v tancích nabízíme ve speciální kategorii „jízda tankem“ pod hlavičkou auto&moto!

Army jako dárek

Army tematika nemusí být vyčleněna pouze pro nadšence a fanoušky. Mnoho zážitků z této kategorie jistě potěší spoustu chlapů (a samozřejmě i žen, které se toho nebojí). Např. pokud váháte, čím obdarovat milého, jehož hlavní zábavou je posilovna, tady by se vám mohlo líbit. Fitness fanatikům a bodybuilderům dejte armádní výcvik, při kterém budou moci své vydřené svalstvo podrobit testu odolnosti. A pokud máte pocit, že by váš chlap potřeboval spíš pořádně „vycepovat“, pak zvolte základní vojenský výcvik, který už je naučí.