facebook_pixel

Army

Vojenské hry dnes lákají hlavně proto, že již nemáme povinnou brannou povinnost. Mnozí z nás chtěli být v dětství vojákem, psovodem, vojenským lékařem nebo řidičem tanku. Nikdy není pozdě splnit si dětské sny a přání! Proč sedět u PC her, když máte možnost vyzkoušet si vše na vlastní kůži? Ukažte, že se nebojíte!

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
NOVOROČNÍ AKCE ʕ•ᴥ•ʔ ZAKUPTE PLAVBU NA VLTAVĚ A ZÍSKEJTE 20% Z CENY NA DALŠÍ NÁKUP

Pokud do 20. 3. zakoupíte I UPLATNÍTE vybrané zážitky z kategorie Plavby, získáte 20 % z ceny zpět na další nákup.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

FANOUŠCI ARMY, ZBYSTŘETE!

V této kategorii můžete vybírat z různorodých zážitků s army tematikou, jako je například armádní výcvik či střelba z nadupaných armádních zbraní. Pokud máte doma nadšence nebo válečného veterána, v této kateforii si jistě vyberete. Ovšem pozor: jízdy v tancích nabízíme ve speciální kategorii „jízda tankem“ pod hlavičkou auto&moto!

Army jako dárek

Army tematika nemusí být vyčleněna pouze pro nadšence a fanoušky. Mnoho zážitků z této kategorie jistě potěší spoustu chlapů (a samozřejmě i žen, které se toho nebojí). Např. pokud váháte, čím obdarovat milého, jehož hlavní zábavou je posilovna, tady by se vám mohlo líbit. Fitness fanatikům a bodybuilderům dejte armádní výcvik, při kterém budou moci své vydřené svalstvo podrobit testu odolnosti. A pokud máte pocit, že by váš chlap potřeboval spíš pořádně „vycepovat“, pak zvolte základní vojenský výcvik, který už je naučí.