facebook_pixel

Online

Ve světě, který žije internetem a dalekým cestováním, jsou čím dál populárnější online kurzy. Nejen, že se jich můžete účastnit kdekoli na světě, ale celé studium a rozvrh lekcí můžete přizpůsobit vašemu aktuálnímu programu. Máte resty, které dlouho odkládáte, protože na ně „nemáte čas“? Kurzy v okolí se konají v nevhodnou dobu? Jděte do toho online!

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
NOVOROČNÍ AKCE ʕ•ᴥ•ʔ ZAKUPTE PLAVBU NA VLTAVĚ A ZÍSKEJTE 20% Z CENY NA DALŠÍ NÁKUP

Pokud do 20. 3. zakoupíte I UPLATNÍTE vybrané zážitky z kategorie Plavby, získáte 20 % z ceny zpět na další nákup.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Online kurzy pro cestovatele

Online můžete studovat odkudkoli a kdykoli. Právě v tom spočívá nesporná přednost všech online kurzů! Některé nabízejí možnost online konzultace s vyučujícím. Pokud jste však cestovatel bez internetového připojení, můžete zapátrach po kurzech, které si jednoduše stáhnete a uložíte do svého počítače. Ať už budete kdekoli na světě, buďte online!

Online kurzy pro businessmany

Věčně nestíháte. Jste typický workoholik, který tráví maximum času prací a nefunguje podle běžných lidských (pracovních) hodin. Na večerní školu jste moc unavení a o víkendu je přeci víkend. Jak tedy dohnat ztracený čas? I na tyto palčivé kurzy mají online kurzy odpověď! Pracovat na nich totiž můžete kdykoli a odkudkoli – třeba právě cestou do práce.

Online kurzy „na doma“

Ne všechny kurzy musí využívat pouze vášniví cestovatelé či osoby s neustálým nedostatkem času a nemožností pravidelné účasti na lokálním kurzu. Online můžete sledovat také zahraniční poradce a školitele nebo s nimi rovnou komunikovat. V nabídce se nachází také mnoho „jednorázových“ kurzů pro ozvláštnění či vhled do konkrétního problému. Možná vám ale budou více vyhovovat kurzy týkající se životního stylu a zdraví či týkající se rozvoje vlastní osobnosti. Zkrátka něco pro každého!