facebook_pixel

Online

Ve světě, který žije internetem a dalekým cestováním, jsou čím dál populárnější online kurzy. Nejen, že se jich můžete účastnit kdekoli na světě, ale celé studium a rozvrh lekcí můžete přizpůsobit vašemu aktuálnímu programu. Máte resty, které dlouho odkládáte, protože na ně „nemáte čas“? Kurzy v okolí se konají v nevhodnou dobu? Jděte do toho online!

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Je snad něco špatného na tom, udělat opravdovou radost sobě či blízkým?
Není! Rádi vám s tím pomůžeme.

Online kurzy pro cestovatele

Online můžete studovat odkudkoli a kdykoli. Právě v tom spočívá nesporná přednost všech online kurzů! Některé nabízejí možnost online konzultace s vyučujícím. Pokud jste však cestovatel bez internetového připojení, můžete zapátrach po kurzech, které si jednoduše stáhnete a uložíte do svého počítače. Ať už budete kdekoli na světě, buďte online!

Online kurzy pro businessmany

Věčně nestíháte. Jste typický workoholik, který tráví maximum času prací a nefunguje podle běžných lidských (pracovních) hodin. Na večerní školu jste moc unavení a o víkendu je přeci víkend. Jak tedy dohnat ztracený čas? I na tyto palčivé kurzy mají online kurzy odpověď! Pracovat na nich totiž můžete kdykoli a odkudkoli – třeba právě cestou do práce.

Online kurzy „na doma“

Ne všechny kurzy musí využívat pouze vášniví cestovatelé či osoby s neustálým nedostatkem času a nemožností pravidelné účasti na lokálním kurzu. Online můžete sledovat také zahraniční poradce a školitele nebo s nimi rovnou komunikovat. V nabídce se nachází také mnoho „jednorázových“ kurzů pro ozvláštnění či vhled do konkrétního problému. Možná vám ale budou více vyhovovat kurzy týkající se životního stylu a zdraví či týkající se rozvoje vlastní osobnosti. Zkrátka něco pro každého!