Pokud se rozhodnete požádat vaši přítelkyni o ruku, je to velký krok v životě vás obou. A protože 2.3. byl Mezinárodní den zásnub, zde můžete načerpat nápady, jak se originálně vyslovit. Garantujeme, že odpověď bude ANO!!!

Balíček Basic pro dobrodružku

Přinášíme balíček, který vám získá srdce každé ženy, která nerada sedí doma a raději se vrhne do každého dobrodružství! Připravte pro ni nezapomenutelný den, na jehož konci vám řekne své ano!

  • Pro rozproudění krve na zahřátí vezměte svou přítelkyni na závod v motokárách pro dva. Trocha rychlé jízdy a adrenalinu je to pravé pro začátek významného dne s akční dívkou!
  • Následně - trochu klidněji, ale plni vzrušení - vyzkoušejte hru ve virtuální realitě, kde budete společně řešit únos dítěte psychopatem. Musíte pochopit a porozumět jeho zvráceným myšlenkám, protože hodiny tikají a jeho oběť je stále v nebezpečí. Schválně, jestli to dokážete!
  • A jako zlatý hřeb můžete vyzkoušet extrémní bungee jumping pro dva! Kdy se rozhodnete požádat o ruku závisí jen na vás! Až po seskoku, nebo před odpočítáváním?

Pokud vaše dívka ocení neotřelé a originální nápady, tak máte vyhráno!!! Tento balíček je šitý na míru ženám, které milují riziko, nepředvídatelná překvapení a nerady se nudí! Po takovém dni vám zaručeně řekne Ano, a bude vás milovat víc než kdy předtím!

Balíček Advanced pro romantičku

Pokud je dáma vašeho srdce zatížená na romantiku, pak byste jí měli připravit den, na který jen tak nezapomene! Měli byste jí dát pocit, že každý den manželství s vámi bude jako procházka růžovou zahradou... Pak nebude moci jinak, než souhlasit!

Stačí jen ukázat prsten a položit otázku. Po takovém dni bude srdce každé romantické ženy vaše - na věky věků!!!

Balíček Speciál pro náročné ženy

Jestli je vaše partnerka náročnou ženou, která se nespokojí jen tak s něčím, pak přinášíme speciální výběr zážitků na úrovni!

  • Prvním krokem je beauty day pro dámy, kdy se budou vaší vyvolené věnovat odborníci v oblasti krásy po tři hodiny. Každá žena bude nadšená po absolvování kosmetiky, masáže, liftingu a pedikúry!
  • Po zkrášlení ji ohromte vzrušujícím dárkem na úrovni - jízda ve Ferrari 458 Italia! Ukažte jí stylovou jízdu v překrásném autě, kdy si bude připadat jako partnerka Jamese Bonda!
  • Položení takto důležité otázky je třeba správně načasovat. A proč si nevyjet na plavbu luxusní mahagonovou loďkou, která bude pronajata jen pro vás? Trasu si volíte vy, proto si můžete vybrat, kde přesně by žádost o ruku měla zaznít! Nádherné prostředí, strhující panoramatický výhled a dokonalý muž, který chce po jejím boku strávit zbytek života!

Vstup do manželství představuje začátek nového života! Takže pokud si přejete dámu svého srdce oslnit, udělejte to pomocí zážitků! Slibujeme vám, že na to dokonce svého života nezapomene!